Алкоголізм також називають «розладом вживання алкоголю» і»алкогольною залежністю». Це стан, в якому людина знаходить труднощі в контролі над звичкою пити, хоча вживання алкоголю викликає ускладнення. У деяких випадках людина може продовжувати вживання алкоголю до того моменту, коли він почне впливати на здоров’я і життя в цілому. Лікування алкоголізму в Івано-Франківську проводиться анонімно. Для цього необхідно звернутися в приватну клініку https://www.alkoclinic.com/.

Анонимное лечение алкоголизма

Вживання великої кількості алкоголю може становити небезпеку для людини стати алкоголіком.

Чоловіка, який випиває 15 і більше разів на тиждень, або випиває 5 і більше разів на день можна визначити як людину, яка п’є багато алкоголю. Жінку, яка випиває 12 і більше разів на тиждень, або випиває 4 і більше разів на день, можна визначити як людину, яка п’є багато алкоголю.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Как справиться с постковидным синдромом

Причини Алкоголізму

Причина алкоголізму невідома, але є кілька факторів, які впливають на звичку людини пити. Це генетичні, психологічні та екологічні фактори. Вживання занадто великої кількості алкоголю протягом певного періоду часу може змінити нормальне функціонування мозку. Це також призводить до почуття задоволення, пов’язаного з алкоголем. Поступово це призводить до тяги до більшої кількості алкоголю і в кінцевому підсумку до залежності.

Симптоми Алкоголізму

Симптоми алкоголізму засновані на поведінці людини, яке може бути легким, помірним або важким. Ці симптоми включають в себе:

  • Нездатність стежити за кількістю випитого алкоголю
  • Нездатність скоротити кількість напоїв після повторних спроб
  • Витрачати занадто багато часу на вживання алкоголю
  • Не проявляє інтересу до громадської, професійної та рекреаційної діяльності
  • Завжди знаходиш привід випити
  • Погана успішність в школі або на роботі через алкоголізм
  • Продовжуйте пити, навіть якщо це викликає проблеми зі здоров’ям або фінансові проблеми
  • Симптоми алкоголізму також включають алкогольну інтоксикацію та алкогольну абстиненцію.
  • Алкогольне сп’яніння призводить до ряду поведінкових проблем, таких як перепади настрою, відсутність координації, невиразна мова і порушення пам’яті.
  • Симптоми відміни алкоголю включають нудоту, тривогу, блювоту, пітливість, проблеми зі сном і так далі.
ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Мурашко заявил об отсутствии в России третьей волны коронавируса

Анонимное лечение алкоголизма

Діагноз Алкоголізму

Лікар або медичний працівник діагностує алкоголізм, запитуючи людину про звички до алкоголю і проводячи медичний огляд.

Лікування алкоголізму відрізняється в залежності від потреб людини. Воно може включати в себе консультування пацієнта, а також роботу з відмови від вживання алкоголю, щоб забезпечити здорове лікування і кращий спосіб життя. Стаціонарне лікування-це ще один спосіб лікування алкоголізму. Вона включає в себе залучення сім’ї, групову терапію, терапію активності, освітні лекції, консультації консультантів з алкоголю та наркотиків, соціальних працівників та інших експертів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь